Znęcenia się psychiczne i fizyczne przez męża

Co mam robic mój mąż mówi mi że powinnam iśc do psychiatry, że nie mogę się wtrąca ani mówic co myślę, ani wchodzic gdy siedzi w garażu z cycatą małolata i z młodym młokosem z czteropakiem piwa. Wczoraj zastałam go jak oglądał filmik porno i masturbował się w garażu. Mamy 2 małych dzieci. 2 lata temu pobił mnie 2 razy tego samego dnia. Byłam u lekarza mam obdukcję, ale nie zgłaszałam tego na policję. Czuję sie zaszczuta.

Dzień dobry,

Może się Pani zgłosić po pomoc do Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Pani miejscowości, zazwyczaj oferują pomoc psychologiczną, prawną, socjalną czy interwencyjną (za darmo).

Dzień dobry!

Doświadcza Pani przemocy - fizycznej i psychicznej. Proszę zgłosić się np. do Centrum Praw Kobiet, Centrum Interwencji Kryzysowej, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej lub Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!