Znieczulenie podczas leczenia kanałowego

Leczenie kanałowe . Czy znieczulenie podczas leczenia kanałowego zapewnia w 100% komfortową wizytę , czy ból daje się we znaki ? Czy można zarzyć przed wizytą tabletki uspokajające ? Czy podczas odczuwania bólu dent. może dalej bez reakcji kontynuować pracę czy powinien jakoś temu zaradzić? Mam do wyleczenia dwie górne czwórki i strasznie się boję tych zabiegów , zastanawiają mnie właśnie wyżej wymienione pytania. Jak to powinno wyglądać, żeby nie czuć dyskomfortu?

Witam,
proszę spróbowac do wizyty podejść trochę bardziej spokojnie. Leczenie kanałowe w znieczuleniu miejscowym zazwyczaj daje 100% zniesienia bólu, jeśli jednak odczuwałaby Pani jakieś dolegliwości zawsze można dodać znieczulenia. Proszę pamiętać, że znieczulenie znosi ból ale nie znosi odczuwania innych bodźców - podczas leczenie kanałowego będzie Pani czuła nacisk, wibracje, czy też drapanie.

Jeśli chodzi o tabletki uspokajające - można, ale warto by było skonsultować się wcześniej z lekarzem, który będzie prowadził leczenie.

Powodzenia:)