Zniesienie fizjologiczne lordozy szyjnej z wygięciem

PROSZĘ O POMOC: ZNIESIENIE FIZJOLOGICZNE LORDOZY SZYJNEJ Z NIEZNACZNYM WYGIECIEM I SKRĘCENIEM W LEWO. PRZEKROJE KANAŁU KRĘG. NA POZIOMIE PRZEPUKLINY ZWĘŻONE DO 9MM.ZMIANA DYSKOP. Z DEHYDRATACJĄ I OBNIŻENIEM KRĄŻKA MIĘDZ. C6/C7. NA POZIOMIE C6/C7 SZEROKOŁUK.TYLNO-LEWOBOCZNA PRZEPUKLINA JĄDRA MIAŻDŻYSTEGO KRĄŻKA MIĘDZYK.-PIOTRUSIO GR.4,0 UCISKA WOREK OPONOWY I MODELUJE RDZEŃ KRĘGOWY.WIDOCZNA WZGLĘDNA STENOZA KANAŁU KRĘG. I LEWEGO OTWORU M-KREGOWEGO Z UCISKIEM NA LEWY KORZEŃ NERWU RDZENIOWEGO C7.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zmiany opisywane w badaniu mają charakter zarówno zwyrodnieniowy jak i przeciążeniowy. Z pewnością powodują one dolegliwości bólowe. Warto skonsultować się z neurochirurgiem.