Zniesienie lordozy lędźwiowej
Witam, odebrałam RTG z następującym opisem Zniesienie lordozy lędźwiowej, nieznaczne zwężenie tarcz międzykręgowych L4-L5-S1 czy to coś groźnego?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Zmiany opisywane w badaniu wskazują na współistnienie patologii o charakterze zwyrodnieniowym oraz przeciążeniowym wynikających z nadmiernej eksploatacji kręgosłupa. Konieczna jest w tym przypadku konsultacja z rehabilitantem.