Zniesiona lordoza szyjna oraz bóle barku, między łopatkami i w pachwinach

prosze o interpretacje wyniku Kregosłup szyjny zniesiona lordoza szyjna. Obnizenie tarcz miedzykregowych C5-6 i C6-7, ze zmianami przeciązeniowymi na powierzchniach i krawedziach trzonów. Zwezenie otworów międzykregowych na tych poziomach. A zatem, Czy potrzebuje operacji??? Mam ciagle bole w pachwinach, bole barku az pod pachę i bole miedzy lopatkami
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę udać się do lekarza, który zlecił wykonanie badań, gdyż tylko on może je zinterpretować znając historię choroby.Zmiany te jednak mogą wymagać zabiegu w przypadku gdy tak jak Pan/Pani występują ciągłe bóle.