Zniszczone zęby w ciąży

Witam. Mam 29 lat i bardzo słabe zęby. Odkąd pamiętam to leczę zęby co chwila. Na każdym który pozostał jest plomba, o ile nie dwie. Teraz w czasie ciąży zęby jeszcze bardziej się zniszczyły. Poddałam się z leczeniem bo i tak są brzydkie, żółte i słabe. Mam to chyba w genach bo moja mam w wieku 23 lat już miała sztuczne, bo swoje straciła po ciążach. Co teraz? Jak mogę poprawić uśmiech i ile to kosztuje? Szczęka? Implanty? cokolwiek...

Najlepiej udać sie do dentysty który oceni stan uzębienia i zaproponuje możliwości i przedstawi kosztorys. Warto poczekać do porodu z taką rewolucją.