Zobojętnienie, apatia i zmuszanie się do podjęcia działań po leku Asentra

Witam! Skorzystałam z Waszej fachowej porady i zgłosiłam się do pani doktor psychiatry. po wysłuchaniu moich problemów zaleciła mi przyjmowanie leku Asentra 25 mg dziennie, Przyjęłam dwa razy ,ale niestety poczułam się bardzo źle: duże zobojętnienie,apatia,beznadziejność , zmuszanie się do podjęcia jakichkolwiek działań,czułam stan który jest trudny do opisania.Czy takie są skutki uboczne działania asentry? Czy powinnam to przeczekać i brać dalej.Czy to jest kolejny lek nietrafiony na mój proble

Dzień dobry,

Pierwsze efekty działania leków p.depresyjnych to okres ok 2 tyg., a pełne jego działanie rozwija się do ok. 4-8 tygodni i to jest ten okres, który pozwala wspólnie z lekarzem ocenić efektywność (rodzaj, dawka terapeutyczna) leku w przypadku Pani dolegliwości.