Zółądek a nerwowa osobowość

dzien dobry mam problem z zoladkiem od dawien dawna,jestem osoba bardzo nerwowa,obgryzam paznokcie i odkad pamietam mam rozwolnienie,mysle ze to stres ale nie jestem pewien

Marta Mielniczuk

Pana problemy z żołądkiem mogą mieć podłoże psychogenne, jednak warto byłoby wykluczyć również przyczyny somatyczne. Sugeruję wizytę u lekarza POZ, na którym lekarz zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam.