Żołądź wychodzi ze skóry

Kiedy uprawiam seks z dziewczyną, zwłaszcza na stojąco, mój żołądź wychodzi ze skóry. Nie zawsze, ale czasem... baaardzo dziwnie to wygląda! Czy może to być spowodowane tym, że moja pani jest baaardzo wąska? I po prostu skóra się tak napina, że on wychodzi? Spotkaliście się już z takim problemem?
ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

być może nie do końca zrozumiałem pytanie, ale jeżeli chodzi Panu o to, czy podczas stosunku napletek zsuwa się z żołędzia, to odpowiedź brzmi - tak, jest to normalne.