Żółta wydzielina po stosunku a ryzyko ciąży

witam. sperma znalazła się na wargach ale na wierzchu mielam dni płodowe czy plemniki mogly dostać się do srodka. jestm już 6dni po tym stosunku i mam żółta ale raczej rzadka wydzielinę tak starasznie się boje ze mogę być w ciąży czy to możliwe? proszę o porade z góry dziekuje

Mikołaj Cyganok

Ryzyko ciąży istnieje zawsze, jeżeli doszło do niezabezpieczonego stosunku, szczególnie w dni płodne. Co do żółtej wydzieliny, to radzę udać się do ginekologa. Tylko badanie fizykalne i zebrany wywiad pozwoli na rzetelną ocenę przyczyn pojawienia upławów.