Żółtawe pęcherzyki na penisie

Witam, mam 19 lat i mam ogromny problem. Przed samą maturą miałem prawdopodobnie zapalenie pęcherza (częste oddawanie moczu i nieustanne uczucie pełnego pęcherza), zażywałem pewien antybiotyk. Dodam, że bez osłony, po jakimś tygodniu objawy ustąpiły. Teraz niespełna po trzech tygodniach od wyleczenia znowu pojawiły się niepokojące objawy, tyle że nieco inne – na penisie pojawiło mi się masę żółtawych pęcherzyków, często oddaję mocz i mam uczucie "mrowienia" i pieczenia. O dziwo zmiany skórne nie swędzą mnie jakoś specjalnie. Dodam, że wyniki z moczu i posiewu mam dobre. Mój niepokój budzi antybiotyk, który ponownie dostałem od lekarza, bo jeśli to grzybica, to nie powinno się stosować antybiotyku z tego, co wiem...Dostałem również pewną osłonę przeciw grzybicy... i zastanawia mnie również fakt, dlaczego na badaniach nic mi nie wyszło...

Witam!

Trudno jest mi jednoznacznie się wypowiedzieć, co może być przyczyną zmian i zgłaszanych dolegliwości.

Obserwowane "żółte pęcherzyki" budzą mój niepokój... Z tego, co Pan opisuje, objawy nie wskazują na grzybicę - zwłaszcza uczucie mrowienia i częstomocz wskazywałby właśnie na zakażenie bakteryjne. Myślę że dobrym rozwiązaniem będzie wizyta u lekarza dermatologa, który zobaczy te "pęcherzyki" (może to ognisko opryszczki?).