Żółte grudki pod brwią - czy to rak?

Witam. Mam poważny problem. Pod moim łukiem brwiowym tworzą się żółte grudki o nieregularnym kształcie. Czy to może być rak? Proszę o pomoc, bo jestem bardzo zaniepokojony.
ponad rok temu

Aleksandra Katarzyńska

Najprawdopodobniej to skórzak lub tłuszczak, który jest niegroźny dla pańskiego życia lub zdrowia. Usuwa się go chirurgicznie tylko ze względów estetycznych. Radziłabym jednak udanie się do dermatologa, ponieważ na podstawie samego opisu nie mogę postawić ostatecznej diagnozy.

Witam, nie widząc tych zmian ciężko jest ocenić, ale mogę jedynie przypuszczać,że są to prosówki, które można usunąć u kosmetyczki, bądź dermatologa.Można się skonsultować z dermatologiem.