Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 6 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Żółte grudki w spermie, ból jądra i pieczenie ujścia cewki moczowej po wytrysku

Witam, Kilka miesięcy temu miałem żółte galaretowate grudki w spermie i pobolewało mnie prawe jądro. Badanie USG i dopplerownie nic nie wykazały. Teraz znów w spermie znajdują się owe żółte grudki i sperma ma lekko żółtawy kolor. Odczuwam pieczenie ujścia cewki po wytrysku. Teraz przeprowadzone badanie moczu i USG nic nie wykazały. Dodatkowo czuje lekkie pobolewanie w okolicy pachwin. Co powinienem uczynić? Proszę o pomoc.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane dolegliwości mogą świadczyć o stanie zapalnym w obrębie układu moczowo-płciowego. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do specjalisty urologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy