Żółte grudki w spermie, ból jądra i pieczenie ujścia cewki moczowej po wytrysku
Witam, Kilka miesięcy temu miałem żółte galaretowate grudki w spermie i pobolewało mnie prawe jądro. Badanie USG i dopplerownie nic nie wykazały. Teraz znów w spermie znajdują się owe żółte grudki i sperma ma lekko żółtawy kolor. Odczuwam pieczenie ujścia cewki po wytrysku. Teraz przeprowadzone badanie moczu i USG nic nie wykazały. Dodatkowo czuje lekkie pobolewanie w okolicy pachwin. Co powinienem uczynić? Proszę o pomoc.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości mogą świadczyć o stanie zapalnym w obrębie układu moczowo-płciowego. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do specjalisty urologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.