Żółto-zielone upławy po miesiączce

witam od 1roku mam żółtozielone upławy zwłaszcza po okresie ginekolog powiedział ze on nic nie widzi ze jest wporzadku ze to moze byc od kosmetyków ale ja tylko podmywam sie lactacyd nic wiecej mialam tez robiona cytologie wyniki pozytywne mialam tabletki dopochwowe cloctimazolium ale lepiej po nich przez 3dni i od nowa. dodam ze wtedy miałam tez krudki stosunek z chłopakiem tylko raz ale mówił ze na nic nie choruje ze to napewno nie od tego prosze jeszcze mam troche nadżerki prosze o porade

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z infekcją grzybiczą lub bakteryjną dróg moczowo-płciowych.