Zrobienie tatuażu przy tabletkach na rozrzedzenie krwi

Dzień dobry chciałbym zrobić sobie tatuaż ale biorę tabletki na rozrządzenie krwi( war-fin) gdyż mam mechaniczna zastawkę serca,operacje miałem w 2011r.maj a wcześniej miałem już robione tatuaże.Moją wadę wykryto jak miałem trzy miesiące a teraz mam 42 lata.Chciałby zrobić sobie grupę krwi.Pozdrawiam

proponuje zrezygnowac z wykonywania tatuazu , takze ze względu na mozliwosc zakażenia , a wszelkie infekcje sa niewskazane u osób ze sztuczną zastawką