Zrost na lewej kopule przepony w wyniky RTG
Witam serdecznie mam 40 lat i prosze o interpretacje wyniku RTG 'Zrosty w kątach p-ż, zrost na lewej kopule przepony'. Co to oznacza?

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Zrosty w jamie klatki piersiowej to zmiany powstałem najprawdopodobniej w skutek obecności w przeszłości procesów zapalnych w tej lokalizacji.