Zrosty przeponowo-sercowe w płucach
robilam badanie rtg puc puca sa bez zmian a wyszlo ze mam wzrosty przeponowo secowe po prawej stronie czy to cos groznego?

KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Są to najprawdopodobniej zmiany pozapalne.