Zsunięcie prezerwatywy w 20. dniu cyklu miesiączkowego a szansa ciąży

jestem w 20 dniu cyklu miesiączkowego. kochaliśmy się z partnerem i zsunęła nam się prezerwatywa, czy jest szansa że będę w ciąży? prezerwatywa pozostała na członku partnera lecz się osunęła

Milena Lubowicz

Nie napisała Pani czy nasienie dostało się do dróg rodnych, ale w przypadku zsunięcia się prezerwatywy należy założyć, że tak się właśnie stało. Dlatego proponuję wykonać test ciążowy około 14 dni po stosunku.
Pozdrawiam