Zsunięcie się prezerwatywy podczas stosunku w pierwszy dzień okresu a ryzyko ciąży

Witam! Wczoraj rano dostałam miesiączki. Miesiączkuję dość nieregularnie (przez dużo stresu). W nocy uprawiałam seks z chłopakiem i w trakcie poczuł, że coś jest nie tak. Wyciągnął członka i zorientował się, że prezerwatywa zsunęła się i została we mnie. Wyciągnął ją. Stało się to bez jego wytrysku i twierdzi,że w czasie stosunku prezerwatywa zsunęła się do połowy jego członka, a całkiem zsunęła się przy wyciąganiu go z pochwy. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? Powinnam wziąć tabletkę "po"?

Milena Lubowicz

W opisanym przypadku prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe.
Pozdrawiam