Zsunięcie się przerwatywy a prawdopodobieństwo ciąży

witam.ja z takim dość nie typowym pytaniem.a mianowicie miałam stosunek 25.10 w trakcie którego prezerwatywa się zsunela a zawartość została na udach w okolicach kolan , cykl trwa ok 28 do 31 dni ,nastepna miesiaczke mam dostać 3.11 licząc 28 dni, czy mogłam zajść ciaze i czy lepiej wziasc tabletke po. proszę o odp

Myślę że w tym momencie pytanie jest już nieaktualne. Niemniej jednak istotne jest to iż nawet nieuszkodzona prezerwatywa nie daje 100% ochrony przed zajściem w ciąże. Oczywiście w sytuacji jeśli do uwolnienia nasienia doszło poza pochwą ryzyko jest dużo mniejsze, niemniej jednak być może doszło do przedostania se niewielkiej ilości spermy do dróg rodnych