Zwapienie w rzucie sylwetki serca po lewej stronie
witam robiłem badanie profilaktyczne w pracy w trakcie badania rtg mam taki wpis :zwapienie w rzucie sylwetki serca po lewej stronie i reszta dalej ok jest a ten wpis mnie niepokoi ??

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji konieczna jest konsultacja z internistą oraz wykonanie podstawowych badań krwi. Podobne zmiany mogą odpowiadać zwapnieniom miażdżycowym lub zmianom pozapalnym.