Zwapniałe blaszki miażdżycowe w tętnicach szyjnych wewnętrznych w odcinku jamistym
TK zwapniałe blaszki miażdżycowe w tętnicach szyjnych wewnętrznych w odcinku jamistym.Proszę o wyjasnienie.

MĘŻCZYZNA, 56 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Oznacza to, że ważne życiowo naczynia szyjne są poważnie zmienione patologiczne. Ich światło jest zwężone.