Zwapnienia w mózgu przy migrenach
Zrobiono mi TK i stwierdzono że mam zwapnienia w mózgu co to może oznaczać do tej pory miałam migreny z aura a teraz się boję że to oponiak bo dostałam skierowanie do neurochirurga

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
77 poziom zaufania
Witam. Proszę udać się do neurologa który po zbadaniu Pani oraz zapoznaniu się wynikami badań obrazowych postawi odpowiednia diagnozę oraz zaproponuje leczenie. Pozdrawiam.