Zwapnienie gruczołu krokowego w wyniku USG
Niedawno zrobiłem usg krocza i wyszło zwapnienie gruczoł krokowy o wymiarach 3,53*3,60*3,16 cm.

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania
Sam zwapnienie o niczym nie swiadzy pwinien pan udac sie do leakrza urologa ktory pana zbada perrectum