Związek z chłopakiem z wadą słuchu

Dzień dobry. Mój chłopak(21l.) ma od urodzenia wadę słuchu-80 decybeli. Ja natomiast jestem osobą w pełni słyszącą. Chciałabym się dowiedzieć, czy są szanse na poprawę jego słuchu. Chciałabym uzyskać także informację na temat szans urodzenia się zdrowego dziecka w obecnym związku. I-czy ten związek ma w ogóle sens, patrząc na wszystkie możliwe aspekty życiowe? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Aby wypowiedzieć się co do możliwości poprawy słuchu należy wykonać kilka badań które zleci laryngolog. On też wypowie się co do dziedziczności wady słuchu. Obecnie istnieją możliwości poprawy słuchu np poprzez implanty ślimakowe. Wówczas chłopak będzie normalnie funkcjonował...