Związek z dziewczyną chorą na padaczkę

Witam. Związałem się z dziewczyną, która w wieku 13 lat miała pierwszy napa padaczkowy. Od tamtej pory bierze leki. Ataki pojawiają się tylko w nocy. Nie są tak silne jak kiedyś i tak częste, ale są. Chciałem dowiedzieć się czy z padaczką można normalnie żyć, dożyc starości, zajść w ciążę. Moja mama twierdzi, żebym dał sobie spokój bo taka osoba to kula u nogi na całe życie. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Ta choroba jej nie przekreśla w moich oczach, ale bardzo się zmartwiłem. Pozdrawiam!

Z padaczką można normalnie żyć należy ewentualnie zmienić leki jeśli występują często napady ale ta choroba nie wyklucza życia rodzinnego, pozdrawiam