Związek ze starszym o 10 lat mężczyzną a brak energii do życia

Witam mam 23lata zwiaz@lam soe z facetem o 10lat starszym ktory ma trojke dzieciod dłuższego czasu nam się nie układa nie mogę znaleźć pracy Czuję się strasznie samotna Nie mam na nic ochoty przy nim czuję się nic nie ważne bezużyteczna jak wskrzesić trochę energii do życia

Trzeba by się zastanowić, skąd ten brak energii i skąd ją czerpać. Ma pani takie obszary swojego życia, które dostarczają radości i satysfakcji? Wymagałoby to jednak osobistej konsultacji i zebrania dokładnego wywiadu na temat pani sytuacji, sposobów reagowania itd. Wtedy można zasugerować podjęcie odpowiednich kroków, np. psychoterapii.