Zwichnięcie, skręcenie i naderwanie stawów i więzadeł stawu skokowego

Witam serdecznie pare dni temu skreciłem/zwichnołem noge diagnoza S93 - Zwichnięcie, skręcenie i naderwanie stawów i więzadeł stawu skokowego i poziomu stopy noga została usztywniona na 10 dni w szynie gipsowej ,oje pytanie dlaczego noga mi w łydce puchnie bol wkostce z ledwoscia poruszm plcami w tej stopie pracuje jako górnik wiec bardzo duzo chodze po nierownym ile mnie czeka L4 ???  bardzo prosze o opinie dziekuje

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Jeśli występuje u Pana obrzęk i ból w obrębie łydki, proponuję skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który oceni czy nie doszło do powikłań związanych z unieruchomieniem.