Zwiększenie owłosienia na nogach i wypadanie włosów z głowy

Witam, mam zapytanie odnośnie owłosienia, czy istnieje możliwość aby one zwiększyło się dość znacznie na nogach samo z siebie? a w tym samym czasie włosy na głowie poleciały o połowę i wszystko w czasie ok 4 miesięcy. Robiłam morfologię: w normie, ob też, ft3 -3,01, ft4 -1,14, ferryrtna- 7,24, prolaktyna- 7,22, testosteron- 28,10. badania robiłam w związku z bardzo złym samopoczuciem, wypadaniem włosów, osłabieniem, kwaśnym zapachem potu. Hormony badane były w połowie. Co to może być?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z pewnością objaw jaki Pan podaje, który wystąpił nagle jest wskazaniem do konsultacji z endokrynologiem. Poziom hormonów tarczycy wskazuje na niedoczynność gruczołu.