Zwiększenie popędu seksualnego

jak zwiekszyc poped seksualny by moj partner czul sie pozadany, a nie chce go stracic
ponad rok temu

Nie wiem jaki jest Twój popęd seksualny i dlaczego chcesz aby był większy. Czy wasze współzycie seksualne jest satysfakcjonujące dla obu stron. Bo jeśli tak to związku partnerskiego nie można opierać tylko na seksie. Jeśli jest między Wami dostatecznie silna więź emocjonalna to popęd seksualny nie jest sprawą najważniejszą.

Jeżeli pyta Pani o popęd seksualny partnera, to może wystarczy, jak mu Pani pokaże, jak bardzo go Pani pragnie, jak jest dla Pani atrakcyjny. Pomocne będą wszelkiego rodzaju dodatki, takie jak np. seksowna bielizna, czy odgrywanie ról, namiętne esemesy czy maile, dzielenie się z nim swoimi fantazjami na jego temat.
Jeżeli pyta Pani o swój popęd, to najpierw trzeba by było zdiagnozować przyczynę jego spadku, by móc doradzić konkretne działania. Na rynku dostępne są różnego rodzaju preparaty ziołowe i suplementy diety, które działają zwiększając libido, np. zele damiana, których może Pani spróbować. Inną metodą jest rozpoczęcie masturbacji i w ten sposób zwiększenie popędu.

Dzień dobry.
Niestety, popędu seksualnego nie da się raczej "ukierunkować" na konkretną osobę. W tym wypadku, jeżeli kogoś nie pożądamy, to go po prostu nie pożądamy. Można natomiast zastanowić się, czy to pożądanie kiedyś było inne (może większe?), a jeśli tak, to co się od tego czasu zmieniło.
Pozdrawiam.