Zwłóknienie płuc i utrata wagi ciała

Moja żona choruje na włóknienie płuc0- z racjiograniczonych metod leczenia: sterydy szukamy innych mniej konwencjonalnych sposobów leczenia tejk choroby m. innymi stosowała dietę zmniejszającą grzybicę stwierdzoną w płócach dość rygorystyczna dieta przez 3 miesiące- niestety zaczęła chudnać i tego już nie możemy powstrzymać pomimo przejścia na normalne zywienie- towarzyszą temu bóle brzucha

Witam, po pierwsze proponuję skonsultować się z lekarzem odnośnie innej przyczyny chudnięcia, niezależnej od spożywanego pokarmu.