Zwolnienie lekarskie po operacji guza mózgu a dodatek pielęgnacyjny

Miałam operację , mam wystawione długie zwolnienie lekarskie i mam nauczanie indywidualne czy przysługuje mi się dodatek pielęgnacyjny ?? Powiem , ze moją chorobę wykryto przed 18 a operacja odbyła się tuż po 18 urodzinach Prosze dajcie mi szybką odpowiedź ... chodzi tu konkretnie o guza okolicy pnia mózgu ??

zwolnienie lekarskie a dodatek pielęgnacyjny nie mają nic ze sobą wspólnego Należy złożyc dokumentację lekarską do MOPSu o określenie stopnia niepełnosprawności i wtedy podczas badania lekarz ustali stopień niepełnosprawności i w zależności od tego będzie, lub nie będzie dodatek pielęgnacyjny.