Zwyrodnienie i przepuklina kręgosłupa a starania o rentę

witam mam zwyrodnienie kregosłupa l2-s1 i osteopenie T -Score1,1. na tym odcinku,jestem po operacji C5/c6 w 2010r,teraz mam szerokopodstawna pezpukline c4/c5 a 2 lata temu renete mi zabarli od tego czasu nie czuje sie na sile aby isc do pracy po 2,3 godz pracy w domu jestem zmeczona jakbym pracowalą 24 /dobe.Okresów skladkowych i nieskładkowych mam 23lata i 7 miesiecy czy moge starac sie ponownie o rente?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Można starać się o rentę ponownie.

Lek. PaweĹ Baljon

Może Pani starać się o rentę. W tym celu należy zgłosić się do lekarza ortopedy, u którego się Pani leczy. Poinformować o chęci starania się o rentę i poprosić o opinię o swoim stanie zdrowia. Ztaką prośbą wystąpić również do lekarza pierwszego kontaktu