Życie pozbawione sensu i myśli samobójcze

Chciałabym sobie coś zrobić, najlepiej zabić się ale boję się. Nie chcę żyć bo moje życie jest złe, pozbawione sensu, nudne. Nie mam z kim o tym porozmawiać. Wątpię też żeby ktoś mógł mi pomóc. Miałam już próby samobójcze, byłam też z tego powodu w szpitalu psychiatrycznym ale pomimo to nadal jestem w beznadziejnym stanie. Do kogo mogłabym się zwrócić w tej sytuacji?

Witam,
Cieszę się,że zdecydowała się Pani poprosić o pomoc. Rozumiem,że ma Pani wątpliwości czy aktualny stan ulegnie zmianie i czy ktoś będzie w stanie pomóc. Myślę jednak,że nawiązanie relacji terapeutycznej z psychologiem pozwoli Pani w bezpieczny sposób poszukać źródła dyskomfortu i nadać życiu sens. Może Pani również skorzystać z telefonu zaufania w celu uzyskania doraźnego wsparcia w najtrudniejszych momentach.
Powodzenia,
Katarzyna Batugowska

Dzień dobry,

Proszę udać się do psychoterapeuty np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego (w Warszawie - np.: IPiN) oraz kontynuować leczenie farmakologiczne.
W sytuacji odległych terminów - zawsze może Pani skorzystać z pomocy w Ośrodkach Interwencji Kryzysowej.