Życie z nerwicą lękową i ciągłymi zawrotami głowy

witam cierpie na nerwice lekowa z wszystkimi jej objawami nie wychodze z domu wszystkiego sie boje ciezko mi sie oddycha mam zawroty glowy jest mi bardzo ciiezko jak samemu w domu moge zaczac jakas terapie?dziekuje za odpowiedz ewelina

Uważam, że nie warto tracić czasu na "autoterapię". Proszę koniecznie zgłosić się do psychiatry. Nie można samego siebie wyleczyć. Jeśli by to było możliwe, nie było by terapeutów, psychiatrów, poradni, szpitali itd. Odwagi! Pozdrawiam, J.L.

Dzień dobry,

Może Pani poprosić kogoś z rodziny/przyjaciół ? żeby w początkowym okresie pomogli Pani dotrzeć do specjalisty.