Życie z ojcem alkoholikiem i chore nogi

Zyje pod jednym dachem z oj. alkoholikiem, matka i bratem20 lat.Chce sięusamodzielni alechoruje na nogi 2lata(brak prawidł diagnozy)Mam już dość(moja choroba i ojca)pójde do sp.ds. uzaleznien i psychologa,terapeuty ale chcialabym pomyślec o sobie boję sie że nie zadecyduje o losie sama tylko los zadecyduje za mnie.Raz juz tak sie stało pos zlam do pracy, pomoc siostry i tam okazałosie że raz tylko na 1/2 etatu a dwa b.ciężka atrzy zdrowie stracilam(nogi,kulałam)ja prawo.Może jakś kretywna pomoc

Psychologia

W Pani sytuacji warto byłoby podjąć terapię w ośrodku zajmującym się pomocą DDA i współuzależnionym. Z pewnością w Pani mieście jest miejsce, które oferuje bezpłatną pomoc. Najlepiej szukać jej w ośrodkach leczenia uzależnień, poradniach zdrowia psychicznego lub ośrodkach pomocy społecznej.

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do Poradni Leczenia Uzależnień - tam również oferowana jest pomoc dla bliskich osoby uzależnionej (dzieci, małżonków), lub Poradni Zdrowia Psychicznego.