Żylaki na nogach a korzystanie z solarium

żylaki nóg - czy można iśc do solarium jak ma się żylaki nóg

Witam serdecznie, nikt Pani nie zabroni. Po prostu szybciej wystąpią nasilone objawy przewlekłej niewydolności żylnej i zdecyduje się Pani na zabieg. I w przyszłości na kolejny zabieg usunięcia żylaków nawrotowych. Podobnie jak Francuzi nie zalecają stosowania kompresjoterapii po mikroskleroterapii pajączków - te szybciej odrastają, zatem pacjentki częściej korzystają z zabiegów. Pozdrawiam, dr n. med. Łukasz Szczygieł, spec. angiolog