Żylaki na nogach u 20-latki

Mam 20 lat. Straszne żylaki na nogach i bardzo widoczne zyly na rękach. Skąd sie wziely? Jak je leczyc?

Jeśli żylaki na kończynach są duże to należy leczyć je operacyjne. Poszerzenia żylne na kończynach górnych są naturalne (cienka warstwa tkanki podskórnej). Na kończynach górnych żylaki nie występują. W tej sprawie najlepiej bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem, który po badaniu wyjaśni dalszy sposób postępowania.
Co może przyczyniać się do powstania żylaków? Proszę poczytać sobie na stronie:
http://angelius.pl/zylaki.html