Żyłki i wrażliwość piersi, zmiany nastroju - to może być ciąża?

Mam na imię Ewelina, mam 25. Mam takie pytanko: chciałam się dowiedzieć, czy to może być ciąża? Na moich piersiach pojawiły się żyłki, są wrażliwe na dotyk, oraz bradawki są koloru brązowego. Boli mnie lekko podbrzusze, mam zmiany nastroju. Robiłam po okresie, czyli 4 dni po, test ciążowy. Wyszedł negatywnie. Już sama nie wiem. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam!

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Wymienione przez Panią objawy mogłyby być związane z ciążą, ale jeśli miała Pani normalną miesiączkę, to najprawdopodobniej nie doszło jednak to zapłodnienia.

Pozdrawiam serdecznie.