Brak drugiej miesiączki po przestaniu karmienia piersią

witam 4,5 miesiaca temu urodzilam dziecko od 2,5 miesiaca nie karmie 1 miesiaczke dostalam miesiac temu wczesniej cykle byly 28 dniowe teraz mija 31 i nic. seks byl uprawiany 7 dni po miesiaczce z zabezpieczeniem od 2 dni boli mnie podbrzusze i mam bezbarwno biały sluz czy to moze byc ciaza?

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie może być ciąża, proponuję udać się do ginekologa. Warto przed wizytą byłoby wykonać badania beta hcg z krwi.