Co.l może stanowić przyczynę podwyższonego OB?

Od roku mam podwyższone OB z początku było to 16-sierpień, w lutym-21 aktualnie wynosi 27. Zęby mam wszystkie wyleczone. Miałam usg brzucha- wynik pozytywny, wszystko w normje, zaplanowana mam tez wizytę na kolonoskopię ponieważ od dłuższego czasu doskwiera mi ból brzucha, pomimo zdrowego odżywiania się i odstawienia alergenów takich jak kazeina problem nie ustał. Od pół roku codziennie mam stan podgorączkowy 37,3/37,5 jestem osłabiona, od miesiąca prowadzę kalendarzyk z codziennym odczytem temperatury ciała i dzień w dzień jest podwyższona. Badania z morfologii mam dobre, tarczyna w porządku, pęcherz również, CRP-1,58. U lekarzy dowiaduje się ze taka moja już uroda i muszę się z tym pogodzić tylko ze jak chce zaszczepić się przeciwko żółtaczce to pielęgniarka nie może mnie zaszczepić w momencie gdy mam podwyższona temperaturę ciala.Proszę o wskazanie gdzie ewentualnie powinnam się udać w celu zdiagnozowania co może być przyczyna podwyższonego OB oraz codzienny stan podgorączkowy?

Podczas upałów Pani temperatura to prawidłowa temperatura ciała. Nie diagnozuje się pojedynczego wyniku badania. . Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.