Co oznacza ten nalot na dziąśle po ekstrakcji zęba?

Witam, 9 dni temu usunęłam chirurgicznie zęba szóstkę na dole. Wczoraj byłam na zdjęciu szwów, lekarz powiedział, ze wszystko ładnie się goi , lecz dzisiaj w miejscu ekstrakcji widzę żółty nalot, nie mam bolu, co to może oznaczać ? Czy możliwe ze po takim czasie zebrała się ropa ?

Ciężko ocenić bez wizyty w gabinecie ale prawdopodobnie jest to etap gojenia dziąsła i nie ma powodów do obaw. Lekarz ocenił że goi się prawidłowo więc na pewno jest wszystko ok.