Co powoduje ból w środku podudzia?

Od trzech dni uskarżam się na ból w prawym podudziu. Utrudnia mi on chodzenie i schodzenie ze schodów. Od lekarza rodzinnego dostałam skierowanie do szpitala z podejrzeniem zakrzepowego zapalenia żył. W szpitalu miałam zrobione badanie krwi i RTG, które nie wykazały żadnych nieprawidłowości, a ból stwierdzono jako naciągnięcie mięśni. Ostatni wysiłek fizyczny miałam 5 dni od pojawienia się dolegliwości. Ból umiejscowiony jest w środku podudzia a jakiekolwiek działanie mięśni nie sprawia problmu

Dobry Wieczór,
Trudno mi powiedzieć coś jednoznacznie bez klinicznego badania, możliwe że jest to zapalenia ścięgna.
Pozdrawiam.