Co znaczą te podwyższone wskaźniki po indukowanym porodzie?

Witam,dnia 06,07 miałam pobraną krew na morfologie,crp i ob, po przebytej infekcji pecherza, przestałam brać cipropol 20.06 i od tamtej pory czuje się dobrze, nic mnie nie boli. dzisiaj skonsultowałam wyniki z lekarzem i kazał powtórzyć wynik ponieważ wyszło mi OB 101. CRP też lekko podwyższone. Czy mam się czegoś obawiać? Dodam ze jestem 21 letnią kobietą i 21 kwietnia miałąm indukowany poród z powodu obumarcia płodu i poźniejsze badania wskazały że wszystko w porządku. Czy mam się niepokoić?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest diagnostyka proszę koniecznie udac się do lekarza prowadzącego diagnostyke lub rodzinnego