Co zrobić z wysuniętą jedynką po zdjęciu aparatu stałego?

Po zdjeciu aparatu stałego i ojresie retencji doszło u mnie ponownie do wysunięcia jedynki aż po 3latach co w takiej sytuacji pieniądze wyrzucone w błoto

Jeśli po 3 latach od ostatniej naprawy zepsuje się Panu samochód- czy odda go Pan go na złom? Człowiek to system dynamiczny . Najprawdopodobniej doszło do zaburzeń postawy, które zakłóciły równowagę nerwowo-mięśniową i spowodowały przesunięcie zębów i (Najprawdopodobniej) czaszki i elementów korpusu i kończyn. Radzę sprawdzić ustawienie miednicy, ramion, asymetrię czaszki i zgryzu- poszukać przyczyn tego stanu. Pozdrawiam