Cuchnięcie z ust u dziecka

Dobry wieczór, dziecku bardzo zwłaszcza rano śmierdzi z ust. Zęby są wyleczone i bardzo dbamy o nie, stosujemy płyny do płukania i nici dentystyczne. Narzeka na bóle brzucha od dłuższego czasu. Lekarz rodzinny ignoruje objawy. Zrobiłam na własną ręke badania. Pojedyńcze wyniki nie są w normie. Neurofile1,55 a norma jest od 1,80 do 7,70, nastepny monocyty 6,80 norma jest od 1,00 do 6,00, eozynofile 12,20 a norma 1,00 do5,00 i osttatni wynik próby wątrobowe AST 40 norma od 5 do 34. :(

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza pediatr, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.