Czy doktor zauważyłby na usg wczesną ciążę?

Witam. Od kilku dni boli mnie podbrzusze, tak jak podczas okresu. Juz kiedyś tak było i okazało się, że się przeziębiłam i miałam powiększone jajniki. Wczoraj byłam u ginekologa i robił mi usg wewnętrzne. Okazało się, że wszystko jest w porządku. Dzisiaj przysżło mi do głowy, że może to być ciąża. Czy doktor zauważyłby na usg wczesną ciążę? jest to możliwe?

Aleksander Ropielewski

Ciążę można wykryć w badaniu USG w 6-7 tyg licząc od daty ostatniej miesiączki.