Czy Harvoni wpływa na sen?

Czy Harvoni wpływa na sen ,czy można zażywać Magne B6 ,witaminę D,olej z wątroby rekina lub inne suplementy .Ponadto na podstawie TK jamy brzusznej stwierdzono pozaciągany miąższ nerki prawej prawdopodobnie zmiany pozapalne oraz drobne pojedyncze torbiele na obu nerkach .Proszę o opinię czy mogą wystąpić skutki uboczne.Z poważaniem

Lek. Tomasz Budlewski

co do zaleceń stosowania dodatkowych suplementów to należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza chorób zakaźnych prowadzącego obecne leczenie, a co do nerek konieczna konsultacja lekarza nefrologa i urologa.