Czy Milgamma może wywołać takie objawy?

Dostałam od neurologa milgamma 100. Po pierwszej tabletce po jakimś czasie zrobiło mi się bardzo slabo. Na drugi dzień wzięłam kolejna i też zrobiło mi się słabo i na 1 nodze milam gorące udo. Czy to możliwe że to od tabletki milgamma?

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry,

w przypadku zauważenia złego samopoczucia po zażyciu leku Milgamma, wysoce prawdopodobne jest, że to on powoduje wystąpienie tego typu działań niepożądanych. W ulotce leku możemy przeczytać o różnych skutkach ubocznych zażywania leku m.in.: neuropatie obwodowe, pokrzywka czy reakcje anafilaktyczne. W przypadku nadwrażliwości na zażywane substancje należy odstawić lek i skonsultować się z lekarzem prowadzącym w celu zmiany preparatu lub sposobu leczenia.

Zachęcamy także do zapoznania się z artykułami o podobnej tematyce:

https://portal.abczdrowie.pl/milgamma

https://portal.abczdrowie.pl/skutki-uboczne-popularnych-lekow-znasz-je

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.