Czy mogę stosować ten lek w leczeniu nerwicy?

Dzień dobry mam 36 lat , nerwica lękowä a do tego fobie spoleczna . Biorę parogen 1x dziennie , męczy mnie to że strasznie się pocę, w Dzień w ciepłe dni to aż się leje że mnie . Robiłam badania krwi i wyszły w porządku, badania tarczycy także w normie . Mam pytanie czy na zmniejszenie potliwosci mogę brać tabletki np perspi block czy tabletki antyperspirant przy Parogenie. Pozdrawiam

Dzień dobry, dziękuję za skorzystanie z portalu ABC Zdrowie. Z całą odpowiedzialnością proszę zgłosić się do psychoterapeuty i chcieć wyzdrowieć, ponieważ często w nerwicach stajemy się hipochondrykami, więc proszę raczej aktywizować swój umysł na pozytywnie. Jest Pani bardzo młodą osobą, to jest wielki atut, który trzeba wykorzystać. Prawdopodobnie więcej ruchu, poza podstawowymi czynnościami w domu może bardzo pomóc. Teraz jest dobry czas na aktywność sportowo-rekreacyjną. Proszę częściej wychodzić z domu i chcieć być zdrową a nie dobierać kolejny lek. Proszę zweryfikować swoje jedzenie, może trzeba jeść więcej owoców i warzyw a na pewno być częściej na świeżym powietrzu i skierować swoje kroki do psychoterapeuty. Unikać leków, starać się przy pomocy jedzenia wyrównać braki w organizmie i zapotrzebowanie na witaminy i minerały. Mało wiem o Pani rodzinie i Pani życiu, więc nie bardzo mogę konkretnie podpowiedzieć co robić dalej. Najważniejsze aby starała się Pani być osobą pogodną, nawet jeśli wydaje się to być na początku trudne. Życzę powodzenia